Úgy tűnik, Toy Story-s tornacipőkre is van igény
2016.09.30. 15:31
Az elsősorban lezser tornacipőket gyártó Vans Nintendo- és Star Wars-kollekciója után most a Toy Story című animációs film ihlette darabokat dob piacra. A Pixar Animációs Stúdióval közösen tervezték az új kollekciót.

1995-ben készült el az első Toy Story, de az animációs film egyedi mesehősei húsz év után is nagyon népszerűek a rajongók körében. A Vans és az amerikai Pixar Animáció jóvoltából nemrég el is készültek az első Toy Story-figurák ihlette tornacipők. A filmből ismert Buzz Lightyear, Andy és Woody mind ott lesznek a csukákon.
A Vans a legutóbbi Twitter-bejegyzésében további mesehősöket ábrázoló cipők készítését is beharangozta. Amerikában még Halloween előtt boltokba kerül az új kollekció.
(Címlapi kép: AFP)